Skip to main content
  1. Strona główna
  2. Przewodnik MonsterPolska

Przewodnik MonsterPolska

Dowiedz się, kim jesteśmy i jak możemy Ci pomóc w znalezieniu odpowiednich kandydatów.

Artykul Monster wyczuwa Twój talent - nowa kampania wizerunkowa Monster Polska

W styczniu rusza nowa kampania wizerunkowa serwisu rekrutacyjnego Monster Polska, która ma na celu wsparcie kandydatów w znalezieniu pracy, na jaką zasługują. Kampania jest skierowana głównie do kandydatów, którzy chcieliby rozwijać swoją karierę zawodową i wspinać się po dalszych szczeblach kariery.

Artykul HR w Centrach Usług Biznesowych i IT 19-20.10.2017

19 i 20 października w Krakowie wyląduje jedyna w Polsce konferencja poświęcona działaniom HR w obszarach SSC/BPO/ITO. Na jej pokładzie pojawią się managerowie i specjaliści, którzy jak zapewniają organizatorzy, wzniosą się na wyżyny wiedzy i doświadczenia. Usiądź wygodnie, zapnij pas i „odleć z Nami do świata HR”!

Artykul Upoluj Monstera i wygraj nagrody

Czy braliście kiedyś udział w wielkanocnym polowaniu na jajka, czyli w Easter Egg Hunt? Chociaż zabawa cieszy się największą popularnością w Anglii, to pomału wchodzi też do Polski. Dajmy się ponieść wielkanocnej atmosferze i wspólnie zagrajmy w grę. Zapraszamy! Do tej pory Monster polował na kandydatów dla Ciebie, teraz Ty zapoluj na niego!

Artykul Pakiety międzynarodowe - nowy produkt od MonsterPolska

Szukasz ludzi utalentowanych i zaangażowanych w pracę? Nie musisz ograniczać się do Polski. Możesz opublikować ogłoszenie na międzynarodowych stronach Monstera i dotrzeć do pracowników poza granicami kraju.

Artykul Nowa oferta Employer Brandingowa od MonsterPolska

Employer branding jest ważny dla Pracowników i Pracodawców. Silny wizerunek gwarantuje zainteresowanie kandydatów firmą, przyciąga tych utalentowanych oraz skraca proces rekrutacji. Oferujemy rozwiązanie, które pomoże Ci zbudować silną markę Twojej firmy. Nie czekaj i zacznij działać już dziś!

Artykul O MonsterPolska

MonsterPolska.pl to internetowy serwis pracy o międzynarodowym zasięgu, oferujący dostęp do ponad 4,5 miliona ofert pracy w ponad 40 krajach.