Skip to main content

O MonsterPolska

O MonsterPolska

MonsterPolska.pl to internetowy serwis pracy o międzynarodowym zasięgu, oferujący dostęp do ponad 4,5 miliona ofert pracy w ponad 40 krajach. Serwis należy do firmy Monster Polska, będącej częścią międzynarodowej grupy Alma Career oraz Monster Worldwide – właścicieli wiodących, światowych stron internetowych z ofertami pracy, takich jak Monster.com, Jobs.cz, Profesja.sk, oraz Cvonline.com. Firma jest obecna na polskim rynku od 2000 roku, a jej siedziba znajduje się w Warszawie.

Globalny zasięg Jako pionier rekrutacji online MonsterPolska.pl efektywnie łączy pracodawców z pracownikami, realizując zarówno rekrutacje lokalne, jak i te o charakterze międzynarodowym. Dzięki dostosowaniu do urządzeń mobilnych, aktywnej obecności w mediach społecznościowych oraz współpracy z czołowymi polskimi portalami i serwisami branżowymi (m.in. Interia.pl, WP.pl, Money.pl), publikowane w serwisie oferty pracy docierają do szerokiego grona kandydatów.

Innowacyjne rozwiązania Skuteczność rekrutacji gwarantują unikalne rozwiązania technologiczne i komunikacyjne, tworzone w odpowiedzi na zmieniające się̨ potrzeby rynku pracy. Należą do nich autorskie produkty pozwalające pracodawcom na efektywne poszukiwanie pracowników w mediach społecznościowych: targetowane reklamy ofert pracy Monster Social Job Ads czy TalentBin by Monster – unikalne narzędzie do wyszukiwania najlepszych pracowników IT w sieci.

 

Chcesz wiedzieć więcej? Nie przegap nigdy wpisu!

monsterpolska