Skip to main content
  1. Strona główna
  2. Rozwój pracowników

Rozwój pracowników

Porady dotyczące zarządzania zespołem oraz rozwoju pracowników.

Artykul Polska liderem równouprawnienia ekonomicznego w regionie

W Polsce mężczyźni zarabiają tylko o 2% więcej niż kobiety na tych samych stanowiskach – podaje portal Monster Polska.pl (na podstawie danych grupy Paylab). Taki wynik stawia nasz kraj na pierwszym miejscu w regionie.

Artykul Kobieto, negocjuj! – 8 wskazówek na 8 marca, jak walczyć o swoje na rynku pracy

Wysokość wynagrodzenia nie zawsze zależy tylko od kwalifikacji i doświadczenia, a często również od naszych zdolności negocjacyjnych. Dlatego by zwiększyć swoją wypłatę, trzeba ćwiczyć asertywność, budować pewność siebie i zwiększać wiarę we własne możliwości. Oto 8 porad, jak budować swoją pozycję na rynku zatrudnienia.

Artykul 5 zdań, których lepiej nie używać

Słowa mają moc. Szczególnie kiedy wypowiada je przełożony. Źle dobrane, mogą na dobre zdemotywować pracownika. Oto pięć zdań, które lepiej wyrzucić ze swojego słownika.

Artykul Polacy i Czesi marzą o nowej pracy, Brytyjczycy o przekwalifikowaniu, a Finowie o mniejszej ilości obowiązków - postanowienia zawodowe w 2017 roku

Siedem postanowień zawodowych, cztery narodowości, różne priorytety – tak można podsumować nasze najnowsze badanie, które zostało przeprowadzone w Polsce, Wielkiej Brytanii, Finlandii i Czechach. Jest też coś, co łączy wszystkich. Niezależnie od kraju pracownicy wyznaczają sobie ambitne cele w życiu zawodowym, najczęściej chcą zmienić pracodawcę.

Artykul 9 porad, jak skutecznie motywować zespół

Stworzenie zespołu pracującego z zapałem i na najwyższych obrotach jest zadaniem trudnym i pracochłonnym. To rolą szefa jest wydobycie ze swoich ludzi, tego, co w nich najlepsze.

Artykul Premie roczne w Polsce na tle Europy (wyniki badania)

Zbliżający się koniec roku to gorący czas – do przygotowania mamy roczne podsumowania i raporty. Dla wielu pracowników pomimo dodatkowych obowiązków jest to jednak wyczekiwany okres, w którym otrzymają dodatkowe wynagrodzenie od pracodawcy.

Artykul Świąteczne oczekiwania pracowników

Dokładnie 74 proc. uczestników naszego badania wskazało, że w okresie świątecznym spodziewa się dodatkowych bonusów od pracodawcy. Zobaczmy zatem, czego polscy pracownicy pragną przed Świętami.